Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś

Sklep internetowy dla każdego! Jak sprzedawać w dropshippingu?

6 września 2019

Nie masz dużych pieniędzy na początek aby rozwinąć swoją firmę w Internecie a jednak nadal szukasz własnej drogi do wolności finansowej?

Istnieje proste rozwiązanie, które pozwoli Ci uruchomić dochodowy sklep internetowy z dużą liczbą produktów w wybranej przez Ciebie branży. Dzisiaj Internet daje bardzo wiele możliwości zarabiania, wystarczy jedynie znaleźć odpowiednie narzędzia, pozwalające na osiąganie zysków z odrobiną wkładu własnego rozumianego często jako praca własna a nie duże pieniądze.


Każdy chyba wie jak działa typowy sklep internetowy – to system z wbudowanym koszykiem zakupów, za pomocą którego klienci Twojego sklepu internetowego zamawiają produkty i realizują za nie płatność. Twoim zadaniem jest spakowanie i wysłanie produktów do klienta. A co jeśli powiem, że ten model prowadzenia sklepu internetowego jest przestarzały?!

Dropshipping – co to jest?

Być może już słyszeliście o takim rozwiązaniu jak dropshipping? Jeśli nie to musicie je poznać! Dropshipping znacząco ułatwia prowadzenie własnego sklepu internetowego, ponieważ jako jego właściciel jesteś jedynie odpowiedzialny za przygotowanie oferty w formie opisów produktów oraz przyjmowania zamówień.


Za magazynowanie towary i jego wysyłkę odpowiada hurtownia działająca w dropshippingu. W tym wszystkim najważniejszą rzeczą jest to, że za sprzedawane produkty w naszym sklepie płacimy hurtowni dopiero w momencie wysyłki zamówienia do klienta. Pozwala nam to na zaoszczędzenie pieniędzy, które możemy przeznaczyć na rozwój naszej platformy sprzedażowej.

Dropshipping w Polsce

Małym minusem tego modelu rozwijania firmy w Internecie jest fakt, że nie wszystkie hurtownie w Polsce jeszcze prowadziły do swojej oferty to rozwiązanie. Mimo wszystko można znaleźć sporą liczbę hurtowni z modelem sprzedaży w Internecie – zwanym dropshipping. Przede wszystkim znajdziemy tutaj dostawców elektroniki czyli smartfonów, komputerów, laptopów i wszystkich produktów pokrewnych.


Ponadto jest wiele hurtowni oferujących odzież oraz różnego rodzaju dodatki jak torby czy zegarki. Nie zabraknie także hurtowni bardziej specjalistycznych z ofertą dla sklepów internetowych, które chcą prowadzić sprzedaż z wysyłką wprost z magazynu swojego partnera biznesowego.

Redakcja kultura20.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Czy od kryptowalut należy zapłacić podatek

Czym są banki centralne?

17 października 2019

Jesteś zainteresowany reklamą?