Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Kettlebell – Twoja siła!

3 grudnia 2021 kettlebell ćwiczenia

Jeżeli twoja forma jest ważna dla Ciebie, jeśli chcesz być silny i zdrowy – musisz go mieć! Zobacz czym jest niezwykły przyrząd kettlebell i jak z nim ćwiczyć.

Agenda:

  1. Czym jest kettlebell?
  2. Jak ćwiczyć z kettlebell?

Czym jest kettlebell?

Jest to praktyczne i absolutnie niezbędne urządzenie do twojego treningu siłowego, cardio lub hitt. Kettlebell ćwiczenia wykorzystasz na wiele sposobów.
Czym właściwie jest kettlebell ćwiczenia? To magiczna kula – ciężarek w kształcie kuli armatniej, z uchwytem, który umożliwia łatwe wykorzystanie i wygodne trzymanie. Kettlebell to niezbędne urządzenie w każdej domowej siłowni. Przy systematycznej pracy i odrobinie samozaparcia pomoże ci uzyskać niesamowite efekty, bez korzystania z profesjonalnej siłowni.

Jak ćwiczyć z kettlebell?

W zależności od tego, którą cześć ciała zamierzasz trenować – unosisz kettlebell ćwiczenia jedną lub dwiema rękami. Możesz użyć go zamiast sztangi o niskiej wadze, możesz zwiększać nim opór w przysiadzie. Kettlebell ćwiczenia wykorzystasz też w martwym ciągu oraz zrzutach i podrzutach, a także w najbardziej popularnym wymachu typowym dla kettlebell. Szerokość uchwytu zapewni pewność i bezpieczeństwo korzystania. Ten wspaniały ciężarek do podrzucania jest wykonany z żelaza i winylu, co nadaje mu niesamowitą trwałość i wytrzymałość. Jest również dostępny w kilku wariantach wagowych, więc każdy bez problemu dostosujesz kettlebell ćwiczenia do swoich wymagań i możliwości.

Podsumowanie

Kettlebell to niezbędne urządzenie w domowej siłowni, pomoże ci utrzymać dobrą kondycję oraz wyrobić mięśnie. Możesz użyć go jako sztangę lub wykorzystać w przysiadach, martwym ciągu czy podrzutach. Dzięki odpowiedniemu materiałowi oraz wadze, możesz dostosować ćwiczenia pod siebie.

Redakcja kultura20.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak sprawdzić poziom oleju silnikowego
deski do krojenia
numerologia

Jesteś zainteresowany reklamą?

numerologia