Strona główna
Rozrywka
Tutaj jesteś

Polska marka – Galeria Papieru – dla miłośników scrapbookingu

2 czerwca 2022 Galeria Papieru

Scrapbooking to ręczne ozdabianie albumów pamiątkowych, w których umieszcza się zdjęcia, pocztówki lub inne pamiątki rodzinne. Obecnie jednak za pomocą dekoracyjnego papieru, naklejek oraz elementów ozdobnych tworzy się również inne, wyjątkowe przedmioty. Wofercię produktów producenta Galerii Papieru można znaleźć dekoracyjne materiały, które urzekają kolorystyką i wzorami. Z udziałem papieru lub taśmy każda kreatywna praca będzie nietuzinkowa.

Jak wybierać papier do scrapbookingu?

Galeria Papieru to producent, u którego w asortymencie znajdzie się wszystkie potrzebne elementy do stworzenia wyjątkowych dekoracji. Papier do scrapbookingu posiada odpowiednią gramaturę, która wpływa na właściwości materiału. Dedykowana gęstość papieru i jego właściwości ułatwiają pracę, sprawiają, że materiał dobrze wygląda w albumie, świetnie się przykleja i jest odporny na zagniecenia i przetarcia. Warto też zwracać uwagę na kolorystykę wybranych dekoracji. Tworząc albumy dla dzieci, np. pamiątki pierwszych urodzin, zwykle bazuje się na kolorach jasnych, ciepłych, pastelowych. Mogą być to beże, róże lub błękity. Kartki i albumy ślubne doskonale wyglądają w otoczeniu bieli, złota oraz srebra. Żywe i intensywne kolory to domena zabawnych albumów – marka Galeria Papieru udostępnia wiele wyjątkowych papierów dedykowanych właśnie do scrapbookingu.

Zestawy kreatywne producenta Galeria Papieru  dla dzieci i nie tylko

Dzieci, które uwielbiają prace kreatywne, z pewnością będą zachwycone gotowymi zestawami do ozdabiania papieru, albumów oraz innych przedmiotów. Galeria Papieru w swojej ofercie posiada wiele zestawów, w skład których wchodzi dużo elementów. Są to arkusze kolorowego papieru o odpowiedniej grubości, naklejki, przybory plastyczne, kule styropianowe, nitki, brokaty oraz wytrzymałe i bezpieczne dla dzieci kleje. Zestaw kreatywny daje niezliczone możliwości, pozwala rozwijać swoją wyobraźnię, zapewnia wiele godzin atrakcyjnej zabawy. Dzięki czemu każdy w prosty sposób może nauczyć się podstaw scrapbookingu, stworzyć wyjątkowy album na zdjęcia rodzinne lub ozdobić swój pamiętnik.

Stemplowanie — czym to robić?

Stemplowanie ozdobne to bardzo popularna metoda dekorowania przedmiotów, produkty marki Galeria Papieru obfituje w dekoracyjne wykrojniki oraz stemple, których również można używać w maszynach. Wzorzyste, gotowe napisy, podziękowania, motywy roślinne, a nawet zwierzęce — wszystko to sprawia, że ozdabianie przedmiotów będzie proste i przyjemne. Stemplowanie to również znakomita zabawa dla dzieci. Najmłodsi uwielbiają dekorować papier, kartki okolicznościowe lub laurki. Zabawa daje wiele radości dzieciom i pozwala stworzyć atrakcyjnie przedmioty.

Artykuł sponsorowany

deski do krojenia

Redakcja kultura20.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wigilia firmowa:
Sztuka podrywania kobiet
Spotkanie klasowe po latach

Jesteś zainteresowany reklamą?

Spotkanie klasowe po latach