Strona główna
Rozrywka
Tutaj jesteś

Spotkanie klasowe po latach – gdzie je zorganizować?

13 sierpnia 2022 Spotkanie klasowe po latach


Dla wielu z nas szkoła oznaczała niezapomniane chwile, beztroski czas, zawiązywanie przyjaźni i znajomości. Potem każdy poszedł w swoją stronę- rzuciliśmy się w wir pracy, budowania kariery, zakładania rodziny, a wspomnienia o młodzieńczych latach zaczęły się zacierać. Warto sobie je przypomnieć i zorganizować klasowe spotkanie po latach. Może być to niepowtarzalna okazja do odświeżenia znajomości i powspominania starych czasów.

Nie czekaj- działaj!

Idealna wersja to dostanie od dyrekcji szkoły zaproszenia na zjazd absolwentów. Te nadzieje jednak wydają się płonne, ponieważ administracja placówek oświatowych ma ważniejsze rzeczy na głowie, niż szukanie informacji o absolwentach (ich obecny adres i nazwisko). Dlatego trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zorganizować szkolne spotkanie po latach. Przede wszystkim musimy użyć swojej sieci kontaktów, aby zaprosić wszystkie osoby, które chodziły z nami do klasy. W dzisiejszych czasach nie jest to trudne, ponieważ Facebook, Instagram i inne portale społecznościowe z pewnością okażą się dużą pomocą.

Gdzie zorganizować spotkanie klasowe?

Kiedy wiemy już, kogo zaprosić i dogadaliśmy odpowiedni termin, pozostała nam najważniejsza rzecz, a mianowicie miejsce, w którym odbędzie się zjazd absolwentów. Należy wziąć pod uwagę to, gdzie mieszkają wszyscy zainteresowani i na tej podstawie wybrać odpowiednie miejsce. Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie spotkania w restauracji hotelowej- dzięki temu osoby, które przyjadą z innych miast lub zza granicy, będą miały zapewniony nocleg. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ dzięki temu zaoszczędzimy im stresu i nerwowego spoglądania na zegarek. Raczej nikt nie chce jechać na imprezę, z której będzie musiał wracać po kilku godzinach bez żadnego wypoczynku i bez ani jednego wypitego kieliszka. Świetną okolicą do zorganizowania spotkania klasowego jest Pszczyna, gdzie hotel położony blisko głównej trasy świetnie sprawdzi się jako miejsce spotkania starych znajomych (więcej szczegółów na: https://hotelstyl70.pl/imprezy-okolicznosciowe-w-pszczynie/). Zielone tereny oraz bliskość akwenu wodnego zapewnia kontakt z naturą i cudowny klimat do pasjonujących rozmów po latach.

Organizowane spotkanie po wielu latach od skończenia szkoły potrafi przywrócić wiele wspomnień i znajomości. Zajmując się jego przygotowywaniem, warto oddać się w ręce fachowców, którzy organizację takich eventów mają w małym palcu. Pamiętajmy, że wraz z miejscem spotkania, najważniejsza jest atmosfera, dlatego im mniej mamy na głowie, tym lepiej.

Redakcja kultura20.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Wigilia firmowa:
Sztuka podrywania kobiet
Spotkanie klasowe po latach

Jesteś zainteresowany reklamą?

Spotkanie klasowe po latach