Strona główna
Styl Życia
Tutaj jesteś

Książki romantyczne – jakie nowości pojawiły się w księgarniach?

17 stycznia 2022 Książki romantyczne

Koniec 2021 roku zaowocował wieloma nowościami na rynku czytelniczym. Między innymi dużym powodzeniem wśród kupujących cieszą się książki romantyczne. Co nowego można dzisiaj dostać w księgarniach? Jakie powieści wywołają szybsze bicie serca? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Julia Brylewska – „Sinner”

Powieść „Sinner” to już trzecia część serii określanej mianem „debiutu roku”. Dwie poprzednie książki w ramach cyklu zyskały ogromne uznanie wśród czytelników. Wiele osób sięgało po tom I, czyli „Devil” i „tom II, czyli „Angel”. W finałowej części główna bohaterka – Hailey – musi stawić czoła przerażającej samotności. Nie ma wyboru – musi zająć miejsce Victora i wziąć na swoje barki ciężar, który on sam dźwigał przez wiele lat. Jednocześnie w tym czasie stanie się szefową Sharman Enterprises i pozna wiele tajemnic rodziny Sharmanów. Czy uda jej się odzyskać ukochanego? Czy poradzi sobie z wyzwaniami, jakie postawił przed nią los? Odpowiedź na te pytania znajduje się na kolejnych kartkach powieści „Sinner”. Trylogia Julii Brylewskiej to książki romantyczne, a jednak trzymają w napięciu od pierwszej do ostatniej strony.

Joanna Karyś – „Wojownicze serca”

Głównym przesłaniem powieści „Wojownicze serca” jest to, że każdy wybór pociąga za sobą jakieś konsekwencje. Czy jednak możliwe jest zaprogramowanie swojej przyszłości? Czy da się przewidzieć co wydarzy się za tydzień, miesiąc albo rok? Tego typu rozterki będą mieli bohaterowie książki romantycznej „Wojownicze serca”. Alyson Terrwyn właśnie zaczyna studia. Poznaje miłego i przystojnego chłopaka i po wielu próbach wreszcie udaje jej się z nim porozmawiać. Pech sprawia, że właśnie w tym samym czasie na terenie uczelni dochodzi do morderstwa. Krótko po tym w tajemniczych okolicznościach znika przyjaciółka Alyson. Dziewczyna rusza na poszukiwania. Jakie mroczne sekrety odkryje? Z czym będzie musiała się tak naprawdę zmierzyć? Tego można dowiedzieć się, sięgając po książki romantyczne Joanny Karyś, a w szczególności jej „Wojownicze serca”.

Karolina Malinowska – „Pozimnie”

Katalog – nowe książki romantyczne, takie jak np. https://matfel.pl/pol_m_Ksiazki_Romans-2227.html – należy uzupełnić także o powieść „Pozimnie” Karoliny Malinowskiej. Pozycja ta dedykowana jest osobom, które czasem mają ochotę rzucić wszystko i wyjechać gdzieś daleko, zaszywając się w jakiejś dziczy. Tak właśnie robi główna bohaterka powieści – Karolina. Szybko okazuje się jednak, że jej sielankowa wizja nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Urokliwy dom, do którego trafia, kryje bowiem w sobie wiele mrocznych tajemnic. One natomiast znacząco wpłyną na dalsze losy bohaterki.

deski do krojenia

Redakcja kultura20.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak sprawdzić poziom oleju silnikowego
deski do krojenia
numerologia

Jesteś zainteresowany reklamą?

numerologia