Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Czakramy ziemi – miejsca mocy w Indiach

21 czerwca 2022


Czym są miejsca mocy? 

 

Czakramy Ziemi to strefy geograficzne, które występują w różnych rozmiarach oraz na różnych wysokościach. Miejsca te posiadają naturalne pole magnetyczne, które w niezwykły sposób oddziałuje na ludzi. Są to miejsca, które emanują niesamowitą energią. Czakrami Ziemi bardzo często nazywane są miejscami mocy. Ich energia powoduje zwiększenie harmonii w ludzkim umyśle, a człowiek znajdujący się w pobliżu takiego miejsca szybciej dochodzi do siebie po chorobie. Przebywanie w pobliżu miejsca mocy poprawia koncentracje, ułatwia medytację oraz pozwala osiągać wyższy stan świadomości. Czakramy Ziemi działają podobnie jak czakramy człowieka. Moc znajdująca się w nich utrzymuje Ziemię we właściwej równowadze, stanowią dla niej źródło siły witalnej oraz energii. Kształt miejsca mocy przypomina płaski talerz. Na Ziemi znajduje się 156 punktów mocy, które połączone są ze sobą liniami energetycznymi i wspólnie tworzą siatkę Ziemi.  

 

Miejsca mocy w Indiach – gdzie się znajdują?

 

Na Ziemi jest około 160 miejsc mocy, które zachwycają swoją energią. Spotkać je można na całym świecie od Azji przez Amerykę, aż po Europę. Kilka z nich można znaleźć również w Polsce. Większość miejsc mocy znajduje się na wzgórzach, wielu z nich postawiono kościoły, świątynie lub grobowce. Badaniem czakramów Ziemi zajęli się również uczeni, którzy dokładnie przeanalizowali miejsca ich występowania i okazało się, że po połączeniu miejsc mocy łączące je linie utworzyły sieć regularnych pięciokątów. Takim sposobem na przykład piramidy w Gizie, Mohendżo w Indiach, Wyspa Wielkanocna, Machu Picchu w Peru oraz inne święte miejsca znalazły się na wierzchołkach powstałych pięciokątów lub w geometrycznych środkach. Miejsca mocy w Indiach znajdują się między innymi w szóstej i ósmej linii. Czakram Ziemi znajduje się w mieście Amristar, a dokładniej w złotej Świątyni, a także Mohendżo Daro, które po dziś dzień jest niezwykłą zagadką archeologiczną. 

 

Jak korzystać z miejsc mocy?

 

Aby poczuć wyjątkową moc czakramu Ziemi, potrzebna jest przede wszystkim cisza i skupienie. Warto jednak zastosować jeszcze kilka zasad, aby w pełni czerpać z obecności w tym miejscu. Należy uznać, że jest się w miejscu świętym i panują w nim szczególne zasady. Powinno wyłączyć się telefon oraz inne urządzenia emitujące fale elektromagnetyczne. Poproś duchy opiekuńcze danego miejsca o wsparcie w łączności z Boskim Źródłem oraz Matką Ziemią. Jeśli chcesz coś otrzymać, zostaw coś innego w miejscu mocy, na przykład rzuć ukradkiem monety lub mieszankę ziaren, owoców i orzechów. Wchodząc w stan relaksacyjny nie krzyżuj rąk, ani nóg a na koniec podziękuj za to co otrzymałeś.

Redakcja kultura20.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak sprawdzić poziom oleju silnikowego
deski do krojenia
numerologia

Jesteś zainteresowany reklamą?

numerologia